Ubytování

Věstonická chalupa nabízí pohodlné ubytování až pro 14 osob v celém objektu, který se skládá z celkem 5 samostatných apartmánů, každý s vlastním sociálním zařízením a velkorysými společnými prostory jak uvnitř, tak také v přilehlé zahradě s vlastním bazénem.

Navíc na pozemku zahrady najdete samostatný domek, ve kterém si užije soukromí další rodina. Nabízí až 7 lůžek ve dvou ložnicích a společné prostory se sociálním zařízením.

Máte možnost užívat si soukromí s možností grilování pod pergolou a relaxaci na zahradě nebo terase u bazénu.

Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací a zajišťují komfort v každém ročním období.

Velkorysá úschovna kol v garáži domu nabízí možnost pohodlného uskladnění kol pro všechny ubytované.

V červenci a srpnu ubytováváme minimálně na celý týden s nástupem v sobotu (7 nocí). Zbývající měsíce na min. 2 noci.

Podrobnosti k ubytování.

V přízemí Věstonické chalupy najdete velkou společenskou místnost s krbovými kamny, ve které najdou pohodlí všichni ubytovaní. K dispozici je moderně vybavená kuchyně, kde kromě standardních moderních spotřebičů najdete také myčku a pračku. V přízemí se nachází jeden samostatný apartmán pro 3 osoby se sociálním zařízením.

V prvním poschodí najdete další vybavenou menší kuchyňku a 4 samostatné apartmány, každý s vlastním sociálním zařízením. Složení ubytovaných v apartmánech je 2 + 2 + 3 + 4 osoby.

Samostatný domek na zahradě poskytne ubytování další rodině. Ve dvou ložnicích v prvním patře je celkem 7 lůžek (3 + 4). V přízemí potom obývací prostor s kuchyňkou a koupelnou.

Prohlédněte si interiéry Věstonické chalupy ve virtuální prohlídce.
Přízemí: společné prostory – jídelna s krbovými kamny, herna, kuchyň, koupelna, chodba, 3 lůžkový pokoj
1.poschodí: samostatné pokoje s koupelnami.

Vybavení / Relax

Ve velké, uzavřené zahradě můžete relaxovat u bazénu, grilovat pod pergolou, nebo jen tak odpočívat v příjemném prostředí. Zázemí domu poskytuje dostatečný komfort pro všechny hosty.

Nemusíte mít obavy o děti, které využijí uzavřenou zahradu a bazén. Vybavení domu myčkou a pračkou vám zase šetří čas a přinese pohodlí.

Velkorysá úschovna kol v garáži domu nabízí možnost pohodlného uskladnění kol pro všechny ubytované.

Nabízíme možnost zajištění degustace vín v nedalekém sklípku, nebo dle domluvy připravit degustaci přímo ve Věstonické chalupě.