Recenze

Snažíme se vytvořit optimální podmínky k tomu, abyste ve Věstonické chalupě strávili příjemnou a pohodovou dovolenou.

Máme radost, když se vám u nás líbí. Vždy nás potěší, když se s námi podělíte o své zážitky a zkušenosti. Ocení to i naši další hosté.

Zde je několik postřehů, které jste nám zaslali a za které děkujeme.


Miroslav Čechmánek s více rodinami:

Naprostá spokojenost jak s ubytováním, tak také s komunikací majitele – dům je velmi prostorný, dispozičně řešený tak, že i malé děti mohou v pokojích při večerní zábavě nerušeně spát. Skvělou atmosféru pak doplňují kamna ve společenské místnosti. Díky náhlým onemocněním se nám s majitelem podařilo dohodnout i na úpravě objednávky. Za sebe mohu jen a pouze doporučit. P.S.: Příští dovolenou v létě otestujeme také zahradní bazén 🙂


David se skupinou přátel:

Jsme velice spokojení. Pefektni komunikace s majitelem. Obě chalupy, jak velká tak i menší, jsou moc krásné, čisté a prostorné. V chalupě je spoustu věcí pro zabavení našich ratolestí, při chladném počasí, kdy už nelze využívat velký venkovní bazén. Ale i starší se nebudou nudit. Všem ubytování moc doporučuji. Přijeďte a uvidíte sami.

Pavla s více rodinami:

Celkový dojem je jednoznačně pozitivní. Pan majitel a dámy, které ubytování spravují, jsou moc milí a veškeré připomínky a prosby řešili okamžitě. Jsme rádi, že jsme na toto ubytování narazili a jistě zde nejsme naposledy. Nejvíce bych vyzdvihla soukromí na pěkné zahrádce u bazénu, kde si děti mohly krásně hrát a rodiče na ně dohlížet z lehátek 🙂 Pro ty, kdo váhají, tak jednoznačně doporučuji!

Koupelny v patře u pokojů jsou maličké, ale obsahují vše potřebné. Na druhou stranu, koupelna v přízemí je veliká a má sprchový kout a velkou vířivou vanu.

Marcela se skupinou přátel:
Krásné a čisté ubytování. V okolí spousta možností na výlety jak na kole, tak pěšky. Super bonus je bazén….Dovolenou jsme si moc užili.

Tkanička s více rodinami:
Všechno úžasné !!!

Eva V. s více rodinami:
Milý majitel, krásné čisté ubytování, super bazén. Moc jsme si to užili.