Ubytování

Ubytování ve Věstonické chalupě se skládá z hlavního domu a samostatného domku v přilehlé, uzavřené zahradě. Celková kapacita je až 21 osob. Součástí zahrady je vlastní bazén s terasou, pergola s možností grilování a dětský koutek. Samozřejmostí je klimatizace a LED TV ve všech pokojích a v celém objektu Wi-Fi zdarma. Vaše pohodlí je u nás na prvním místě. Kvalitní postele z masivu a luxusní matrace „COCO MAXI 23 CM“, na všech postelích, to je základ vaší spokojené dovolené.

V hlavní budově se nachází celkem 5 ložnic, každá s vlastním sociálním zařízením. Kapacita je 14 lůžek (2 + 2 + 3 + 4 + 3 osoby). K tomu můžete využít 2 kuchyně a obývací místnost s krbovými kamny.
Samostatný domek na zahradě, který je situován odděleně od hlavní budovy, poskytne ubytování další rodině. Ve dvou ložnicích v prvním patře je celkem 7 lůžek (3 + 4). V přízemí potom obývací prostor s kuchyňkou a koupelnou.

Máte možnost užívat si soukromí s grilováním pod pergolou a relaxaci na zahradě nebo na terase u bazénu (bazén je v provozu během letní sezóny. Přesný termín zprovoznění bazénu závisí na aktuálních klimatických podmínkách).
Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací a zajišťují komfort v každém ročním období.
V celém objektu můžete využít Wi-Fi zdarma.

Velkorysá úschovna kol v garáži domu nabízí možnost pohodlného uskladnění kol pro všechny ubytované.

Podrobnosti k ubytování.

V přízemí Věstonické chalupy najdete velkou společenskou místnost s krbovými kamny, ve které najdou pohodlí všichni ubytovaní. K dispozici je moderně vybavená kuchyně, kde kromě standardních moderních spotřebičů, včetně vinotéky, najdete také myčku a pračku. V přízemí se nachází jeden samostatný apartmán pro 3 osoby se sociálním zařízením.

V prvním poschodí najdete další vybavenou menší kuchyňku a 4 samostatné apartmány, každý s vlastním sociálním zařízením. Složení ubytovaných v apartmánech je 2 + 2 + 3 + 4 osoby.

Samostatný domek na zahradě poskytne ubytování další rodině. Ve dvou ložnicích v prvním patře je celkem 7 lůžek (3 + 4). V přízemí potom obývací prostor s kuchyňkou a koupelnou.

Prohlédněte si interiéry Věstonické chalupy ve virtuální prohlídce

Přízemí: společné prostory – jídelna s krbovými kamny, herna, kuchyň, koupelna, chodba, 3 lůžkový pokoj
1.poschodí: samostatné pokoje s koupelnami.

Vybavení / Relax

Ve velké, uzavřené zahradě můžete relaxovat u bazénu, grilovat pod pergolou, nebo jen tak odpočívat v příjemném prostředí. Zázemí domu poskytuje dostatečný komfort pro všechny hosty.

Nemusíte mít obavy o děti, které využijí uzavřenou zahradu se zastřešeným pískovištěm, houpačkou a bazén. Vybavení domu myčkou a pračkou vám zase šetří čas a přinese pohodlí.

Velkorysá úschovna kol v garáži domu nabízí možnost pohodlného uskladnění kol pro všechny ubytované.

Protože budete v kraji vína, v moderní kuchyni najdete také vinotéku s kvalitními víny. Nabízíme možnost zajištění degustace vín v nedalekém sklípku U Elišky & Toníka, nebo dle domluvy připravit degustaci přímo ve Věstonické chalupě.